Regulamin mobilnego serwisu

 1. Praca Mechanika za 1 godz. i kolejną następną to 100-150 zł netto. Koszt obejmuje:
  a) montaż i dopasowanie do maszyny oprzyrządowania firmy A&P ZPOS wraz z potrzebnymi akcesoriami do montażu (śrubki, nakrętki, wkręty, itp.)
  b) drobna naprawa maszyny wymagająca sprawdzenia oprzyrządowania
  c) wsparcie techniczne szwalni
  – wybór i dopasowanie oprzyrządowania
  – porada techniczna
 2. Wykonanie dodatkowych prac warsztatowych nowego zastosowania na miejscu u Klienta i poważniejszych napraw maszyn. Koszt 150-200* zł netto za 1 godz. pracy i każdą kolejną następną.
  *dni wolne i weekendy + 50% do każdej godz. pracy.UWAGA: Przy pracach warsztatowych zleceniodawca musi udostępnić podłączenie do sieci 230V.
 3. Części zamienne i akcesoria typu płytka, stopka, chwytacz, silnik, itp. wg. cennika sprzedaży w dniu przyjazdu do Klienta.
 4. Związku z niestabilnymi cenami paliw  koszt przejazdu rozliczany będzie na bieżąco  za każdy kilometr liczony do Klienta i z powrotem do siedziby firmy A&P ZPOS.
 5.   Koszt opłaty za dojazd do i z powrotem płatny przed przyjazdem przedpłata
 6. Jeśli serwis będzie wymagał pracy dłuższej niż 1 dzień roboczy, Klient zobowiązany jest do zapewnienia noclegu w hotelu / hostelu między kolejnymi dniami pracy.
 7. Płatność:
  a) gotówka
  b) karta
  c) przelew – przedpłata
  *przy stałej współpracy faktura przelewowa 14 dni. FAKTURA VAT wystawiana jest u Klienta na miejscu lub w siedzibie firmy A&P ZPOS.

Regulamin i cennik może ulec zmianie. Będzie na bieżąco uaktualniany.

A&P ZPOS
Przemysław Bryzik
Laskowo 38aa, 88-430 Janowiec Wielkopolski
tel. 608 167 799